Kateřina S.

Prístroj používam od Vianoc a naozaj funguje!!! Vyskúšala som nepreberné množstvo mastičiek, krémov a i., ale všetko bez väčšieho úspechu. O prístroji som sa dozvedela na internete, a keďže to bolo tesne pre Vianocami, objednala som si ho. Konzultovala som jeho účinky aj so svojou kožnou lekárkou a tá mi ho odporučila. Sama vidím výsledky a som naozaj spokojná, konečne niečo, čo funguje za rozumné peniaze :o) Hľadala som riešenie takmer 20 rokov…

Michaela W.

Prístroj je skvelý, pleť sa mi vylepšila už po týždni používania a stále si ju udržujem. Používam ho tak raz za týždeň, keď si spomeniem, a nemôžem si ho vynachváliť. Vrelo odporúčam!

Simona V.

Je to prvý prístroj, z ktorého som doslova nadšená. Krásne hojí akné, a nielen to. Osvedčil sa mi aj pri liečbe oparov. 2 dni po 10 minút a opar bol na ústupe. Použila som ho na moju zákazníčku s neidentifikovateľným ekzémom. Pani mi hneď na druhý deň volala, že fľak 5 krát 6 cm zmizol. Po hĺbkovom čistení a použití Face-Up!-u je pleť krásne upokojená, ako by sa čistila už pred týždňom.

Barbora L.

Po vysadení antikoncepcie sa mi „vysypalo“ celé čelo – výrobok aplikujem 5. deň, každý večer pri televízii a výsledky sa prejavili hneď na tretí deň – ďakujem.

Monika M.

Po dvadsiatich rokoch mám pleť bez akné, ani si neviete predstaviť, akú mám radosť……

Veronika G.

Najskôr som bola skeptická, pretože posledných päť rokov som chodievala na kožné a vyskúšala som snáď všetky dostupné antibiotické mastičky, liehové roztoky a prípravky na predpis + pol roka som chodila na fototerapiu (2x týždenne!) + používala biolampy a veľké množstvo drahej kozmetiky, no moja pleť sa vôbec nezlepšila. Ale po pár dňoch používania Face-Up!-u je už vidno veľké zmeny k lepšiemu. Konečne niečo, čo naozaj funguje! Určite odporúčam! A výrobcom Face-Up!-u ďakujem!