Používať Face-Up! je ľahké: Zvládnete to doma za 10 minút

Používať Face-Up! je ľahké: Zvládnete to doma za 10 minút

Vedeli ste o tom, že Face-Up! je jediný prístroj na svete, ktorý využíva účinky magnetického a svetelného poľa a tepelného žiarenia? Navyše, Face-Up! má aj ďalšie celosvetové prvenstvo: jeho vynálezcovia pred desiatimi rokmi ako prví na svete objavili spôsob, ako používať magnetické pole aj v oblasti hlavy bez rizika vzniku neurologických ťažkostí. Aj keď je to všetko veľká veda, používať Face-Up! je úplne ľahké. Zvládnete to doma za 10 minút.

Účinky magnetického a svetelného poľa a tepla na kožné bunky objavili vedci pred desiatimi rokmi tak trochu náhodou. Odvtedy sa však usilovali vyvinúť prístroj, ktorý budú mať ľudia doma v kúpeľni a používať ho tak bežne, ako používajú zubnú kefku. A to sa podarilo! Minulý rok uviedli na trh Face-Up!, ktorý pomáha likvidovať akné, a ešte má aj pozitívne účinky na kvalitu pleti. Stačí ho pritom používať doma len desať minút denne. Neveríte, že je to naozaj také ľahké?

Jednoduché ovládanie

Mať doma drahý prístroj na liečbu akné a ešte si aj pred každým použitím študovať zložitý návod na použitie, to by asi nikoho nebavilo príliš dlho. Preto je Face-Up! iný. Jeho ovládanie je veľmi jednoduché. Aplikátor prístroja stačí priložiť svietiacou stranou na pokožku a pomalými pohybmi prechádzať po postihnutej oblasti desať minút denne. Je ale vždy nutné, aby sa aplikátor dotýkal pleti.

Ak máte problematickú pleť, ideálne je prístroj používať dvakrát denne – ráno a večer. Použitie je také ľahké, že to zvládnete pri sledovaní seriálu alebo počas toho, čo ráno triedite svoje e-maily.

Prístroj by sme mali používať každý deň až dovtedy, kým akné nezmizne a nevšimneme si výrazné výsledky. Až potom je možné urobiť si niekoľkodennú prestávku. Vždy je však lepšie používať Face-Up! sústavne. Pôsobí totiž aj preventívne, a navyše má blahodarné účinky na kvalitu pleti, takže možnosť, že sa vám pupienky vrátia, tým výrazne znížite.

Jemnosť nadovšetko

Prvé účinky by ste mali zaznamenať po dvoch až troch týždňoch pravidelného používania. Všetko ale, samozrejme, závisí od toho, ako silno sa u vás akné prejavovalo.

Na rozdiel od iných prístrojov, ktoré majú v ponuke kozmetické salóny alebo dermatológovia, použitie Face-Up! je príjemné. Skôr než začnete krúžiť aplikátorom po tvári, treba, aby ste z nej zmyli všetky nečistoty aj mejkap. To umožní žiareniu dostať sa hlboko do kože. Inak je ale Face-Up! veľmi šetrný, používať ho preto môžu nielen dospelí, ale aj deti. Niektorým ľudom z dôvodu prekrvenia po použití sčervenejú líca, tento stav však trvá len niekoľko minút, a ak sa naozaj veľmi ponáhľate, zakryje ho i slabá vrstva mejkapu.

Vďaka Face-Up! už nemusíte utrácať peniaze za drahú kozmetiku. Ak máte naozaj silné akné a používate prípravky od dermatológov, Face-Up! výborne poslúži ako doplnok k liečbe. Nezabudnite sa však vždy poradiť s lekárom!