Face-Up! - liečba akné

Kozmetický prístroj na domáce použitie

Chcete nás pochváliť? Posťažovať sa? Spýtať sa?

Napíšte nám prostredníctvom kontaktného formulára.

Zavolajte nám

+420 774 460 499

Počúvame vás! Čokoľvek sa chcete spýtať, sme tu pre vás každý pracovný deň od 8 do 16 hod.

Napíšte nám prostredníctvom kontaktného formulára.

Napíšte nám e-mail

info@face-up.cz

Sme tu pre vás aj na maile. Neváhajte sa na nás obrátiť, počas pracovných dní reagujeme do dvoch hodín.

Napíšte nám prostredníctvom kontaktného formulára.

Navštívte nás

Rokytova 1019, 615 00, Brno

Enjoy Trade, s.r.o.

IČ: 26950707

DIČ: CZ26950707

Čo sa najviac pýtate

Kozmetický prístroj na domáce použitie

Môže sa prístroj používať denne? Aký je cyklus používania prístroja? Mal by sa používať s prestávkou, prestať používať po zlepšení, alebo ho treba používať kontinuálne? Musí sa občas urobiť pauza?

Vedci chceli vyvinúť prístroj, ktorý budú mať ľudia doma v kúpeľni a používať ho tak bežne, ako používajú zubnú kefku. Na aknóznu pleť by sa mal prístroj používať denne. Liečba je príjemná, stačí priložiť aplikátor svietiacou stranou na pokožku a pomalými pohybmi prechádzať po liečenej oblasti aspoň 10 až 15 minút denne. Pokiaľ sa kúra opakuje dvakrát denne – ráno a večer –procedúra je o to účinnejšia. Odporúčame prístroj používať bez prerušenia po celý čas trvania kožného problému. Potom môžete urobiť niekoľkodňovú prestávku, prístroj však odporúčame používať aj naďalej – pôsobí totiž preventívne a znižuje sa tým možnosť návratu pupienkov. Prístroj je veľmi šetrný, takže sa nemusíte báť prepätia Vašej pokožky a môžete ho používať dlhodobo.

Mám sa prístrojom priamo dotýkať pokožky alebo ho držať pár centimetrov od nej?

Je nutné, aby sa prístroj dotýkal pleti. Prístrojom prechádzajte postihnuté miesta alebo na ne bodovo pôsobte.

Je vhodné kombinovať používanie prístroja s užívaním antibiotík?

Prístroj sa neodporúča používať v kombinácii s liekmi, ktoré robia pokožku citlivejšou voči svetlu, tzv. fotosenzitívnymi liekmi, to sú napr. lieky obsahujúce deriváty vitamínu A, niektoré antibiotiká, aj keď tieto lieky reagujú hlavne s UV žiarením. Prístroj používa intenzívne červené svetlo, čo je viditeľná časť svetelného spektra. Je klinicky preukázané, že červené svetlo účinne urýchľuje hojenie, redukuje a odstraňuje zápalové procesy v tele a regeneruje pokožku. V kombinácii s účinkami prístroja môže pleť reagovať citlivo a podráždene. Pokiaľ užívate antibiotiká, poraďte sa pred použitím prístroja s Vaším lekárom.

Je liečba prístrojom trvalá?

Akné nie je choroba. Po niekoľkých mesiacoch sa znovu objaví, aj keď ho budete liečiť inou technológiou. Prístroj dokáže významne potlačiť viditeľné prejavy akné (odstrániť pupienky), dlhodobým preventívnym používaním tiež zabránite ich ďalšiemu šíreniu.

Ako je to so servisom?

Servis je zabezpečený v sídle firmy, Rokytova 1019, 615 00 Brno.

Používa sa pred aplikáciou krém alebo sa prístroj aplikuje na suchú pokožku?

Terapiu aplikujte na čistú pokožku. Pred použitím prístroja preto tvár odlíčte a opláchnite. Po skončení procedúry odporúčame naniesť na tvár bežný hydratačný krém.

Existujú nejaké vedľajšie účinky?

Počas výskumu sme žiadne vedľajšie účinky, okrem mierneho sčervenania pokožky v dôsledku prekrvenia, nezaznamenali. Prístroj je veľmi šetrný a konštruovaný tak, aby nespôsoboval negatívne účinky. Pôsobnosť prístroja je iba 5 mm pod pokožkou pacienta, takže nemôže ovplyvniť mozgové tkanivo, mozog ani iné dôležité orgány, ktoré by mohli byť citlivé na magnetické pole.

Pôsobiť 10 minút denne na jednu oblasť znamená, že mám prechádzať prístrojom po tvári iba 10 minút, alebo ho mám nechať pôsobiť na kúsok pokožky (plocha aplikačnej časti) a potom posúvať tzn., že mi procedúra môže trvať i hodinu?

V návode je 10 minútami myslená postihnutá oblasť (napr. obe líca). Pokiaľ máte viac postihnutých oblastí, je potrebné obetovať procedúre viac času. Pre väčšiu účinnosť odporúčame aplikáciu vykonať 2 x denne, ráno a večer. Pokiaľ však nemáte na dve aplikácie čas, postačí aj 1x denne, ale efekt bude pomalší.

Po akej dlhej dobe akné ustúpi?

Záleží na type akné, u niektorých užívateľov sa výsledky objavujú už po týždni.

Odstraňuje prístroj aj jazvy po akné?

Tento jav sme v priebehu klinickej štúdie neskúmali, no zo spätnej väzby našich užívateľov vieme, že pravidelná aplikácia prístroja pomáha aj k zjemneniu jazvičiek po akné.

Ako je to s napájaním prístroja?

Prístroj sa nabíja cez zdroj/kábel.

Platí na prístroj záručná lehota?

Záruka je 24 mesiacov.

Má zákazník právo vrátit přístroj?

Podle české legislativy má zákazník právo vrátit přístroj do 14 dnů od jeho zakoupení na internetu. Podmínky jsou uvedeny na našich webových stránkách v obchodních podmínkách.

Face-Up! - liečba akné

Kozmetický prístroj na domáce použitie

Účinný spôsob, ako sa zbaviť akné: bezbolestne, pohodlne, bez rizika a doma.

4.3 / 40 hodnotenie