Aj Face-Up! dostal vysvedčenie. Má výbornú!

Aj Face-Up! dostal vysvedčenie. Má výbornú!

Deväťdesiatpercentná účinnosť, desať rokov výskumu, necelý jeden rok na trhu. Ak ste sa niekedy zaujímali o prístroj Face-Up!, tieto čísla zrejme poznáte. Ako však vidia liečbu pomocou tohto prístroja jeho užívatelia? Požiadali sme dve stovky z nich, aby dali Face-Up! vysvedčenie a ohodnotili účinky prístroja ako v škole. Ako to dopadlo?

„Som s ním veľmi spokojná. Výsledky boli viditeľné po štrnástich dňoch pravidelného používania,“ zverila sa nám pani Romana, ktorá má prístroj doma už vyše pol roka. “Spolieham sa naň vždy, keď vidím na pleti nejaký nedostatok. Pri tvorbe zapáleného akné zmiernil sčervenanie a po dlhšom používaní dokonca aj tvorbu nových pupienkov,“ dodala Romana.

Face-Up! oslovil vyše dvesto ľudí, ktorí prístroj pravidelne používajú vo svojom boji proti akné. Výsledky mali užívatelia hodnotiť rovnako ako v škole. Vyše polovica z nich mu dala známku jedna alebo dva. Medzi nimi aj pani Ľubomíra, ktorá ho ohodnotila jednotkou. „Mám syna, ktorý má dvadsaťjeden rokov a dosť silné akné. Pravdepodobne tieto problémy zdedil. Nikto z rodiny ich však nemal až také. Kým nezačal používať Face-Up!, mal mokvavé fialové líca. U kožného lekára, kam pravidelne chodil, nám vždy odporúčali čistiace vodičky z lekárne,“ spomína si pani Ľubomíra.

Prístroja sa nikdy nevzdám

Vzhľadom na to, že si rodina nemohla z finančného hľadiska dovoliť pravidelné laserové ošetrenie, hľadala riešenie inde. „Pred Vianocami som na internete našla odkaz na Face-Up! a naštudovala si o ňom všetko, čo sa dalo. Našetrili sme a prístroj sme kúpili. Dnes, po necelých troch mesiacoch používania, má syn celkom bežný priebeh akné, bez mokvajúcich jamiek a veľkých vredov. A pretože sa mu už akné tvorí v oveľa miernejšej forme, postupne sa mu hoja pôvodné známky poškodenia líc a s tým sa vracia aj stratené sebavedomie,“ popísala Ľubomíra.

„Už som si ani nemyslela, že by som sa akné ešte niekedy mohla zbaviť,“ napísala do hodnotenia slečna Jitka. „Mala som ho dosť silné a dúfala som, že by mi prístroj mohol aspoň trochu pomôcť. Po pár týždňoch pravidelného používania mám na pleti tak málo pupienkov, že o nich skoro ani neviem. Nechápem, ako to môže fungovať, ale funguje to úžasne. Tohto prístroja sa nikdy nevzdám J,“ napísala nám Jitka.

Ako to funguje?

Face-Up! funguje na princípe plošného impulzného magnetického a svetelného poľa a plošného tepelného žiarenia. Vedcom sa ako prvým na svete podarilo skombinovať účinky týchto troch síl. Navyše, ľudia môžu prístroj používať aj v pohodlí domova. Aby sa akné začalo postupne liečiť, stačí len desať minút denne. Na rozdiel od návštev kozmetických štúdií je pritom Face-Up! jednorazová investícia.

Prístroj má tiež blahodarný vplyv na pokožku, ktorú hydratuje, zvyšuje jej pružnosť a vyrovnáva nerovnosti na pleti. To potvrdzuje pani Jana. „Po používaní zmizli aj pigmentové škvrny okolo úst. Koža sa rýchlejšie hojí a tvár mi už nehyzdia škaredé vriedky. Pri aplikácii trikrát denne po desať minút som videla zlepšenie do dvoch dní,“ dodáva pani Jana.